Asemblea Xeral

Asemblea Xeral

PERÍODO 2018-2022

MEMBROS DA ASEMBLEA XERAL DA FEDERACIÓN GALEGA DE TRÍATLON E PÉNTATLON MODERNO
Asemblea constituida o 01 de Decembro de 2018

PRESIDENTE
Gonzalo Mario Triunfo Delgado

ESTAMENTO DE CLUBS
AD Fefeme Triatlón do Miño
AD Naútico de Narón
AD TrI-penta Terras de Lugo
Triatlón Santiago
Artrogal- Tri 498
Cidade de Lugo Fluvial
Club Olímpico de Vedra
Club Triatlón Coruña
Club Triatlón Mar de Vigo
Kurai
Club Deportivo Pinarium
Monte Penarubia Running Lugo
Natación Pabellón Ourense
Nosportlimit
Triatlón Arteixo
Triatlón Ferrol
Triatlón Rias Baixas
Triatlón Vilagarcía Atenas Running
Trisada
Zalaeta 100Tolos (Club Péntatlon Moderno)

ESTAMENTO DEPORTISTAS
Susana Rodríguez Gacio (DGAN)
Raúl Blanco Porto (Péntatlon Moderno)
David Arias Díaz
Patricio Cruz Farías Forneiro
Francisco Javier Iglesias Prado
Rubén Negreira Martínez
Iván Rubio Rubira

ESTAMENTO TÉCNICOS
Ismael García Vázquez
Luis Alberto Pina Refojos
Francisco Villanueva González (Péntatlon Moderno)

ESTAMENTO OFICIAIS/XUICES
Marcos Paulo Ade Schneider
Mónica Flores Ferreiro

ESTAMENTO ORGANIZADORES
Logística del Deporte la Cultura y el Ocio

Tódolos membros anteriores teñen voz e voto na Asemblea. O voto dos clubs recaerá no seu Presidente/a do club ou persoa en quen delegue segundo os seus estatutos.

 

________________________________________________________________________________

 

PERÍODO 2014-2018

MEMBROS DA ASEMBLEA XERAL DA FEDERACIÓN GALEGA DE TRÍATLON E PÉNTATLON MODERNO

PRESIDENTE:

ÓSCAR JOSÉ SURIS REGUEIRO

ESTAMENTO DE CLUBS:

A.D. Fefeme Triatlón do Miño

A.D. Tri-Penta Terras de Lugo

Club A.D. Fogar

Club Atletismo Porriño

Club Ciclista Corbelo

Club Cidade de Lugo Fluvial

Club Tríatlon Coruña

Club Tríatlon Ferrol

Club Tríatlon Mar de Vigo

Club Triatlón Santiago

Dexter Tríatlon Compostela

Nosportlimit-Trek Galicia

Tríatlon Motobike Pontevedra

Zalaeta 100Tolos

ESTAMENTO DE DEPORTISTAS:

Raúl Blanco Porto

Santiago Freire Rodríguez

Lorena García Lago

Manuel Angel Pita Pereira

Ricardo Rey Martínez

Marcos Rodríguez Baliña

Fernando Silvarrey Redondo

ESTAMENTO DE TÉCNICOS:

Ruth Ballesteros Canel

Jaime Ruíz del Ganso

ESTAMENTO DE XUÍCES:

Mónica Flores Ferreiro

ESTAMENTO DE ORGANIZADORES:

Logística del Deporte, La cultura y el Ocio S.L.U.

 

* Asemblea constituida en acta da Xunta Electoral de 30 de Outubro de 2014.

Tódolos membros anteriores teñen voz e voto na Asemblea. O voto dos clubs recaerá no seu Presidente salvo que os estatutos do club permitan delegar noutra persoa.