ESTRUCTURA ORGANIZATIVA

ESTRUCTURA ORGANIZATIVA

C)ESTRUCTURA ORGANIZATIVA:

XUNTA DIRECTIVA
-Presidente- Gonzalo Mario Triunfo Delgado (Diplomado en Enfermería)
-Vicepresidente- José Manuel Saborido Martínez (Licenciado en Dereito)
-Secretaria Xeral- Mónica Flores Ferreiro (Administrativo en Federación Galega de Tríatlon. COU e Técnico en Xestión e Dirección de Entidades Deportivas -Oficial L2 ITU) 
-Tesoureira- Barbara Carbajales León (Licenciada en Dereito Universidade de Santiago de compostela Empregada de Caixa Bank)
-Adrián Vázquez Fernández
-Pablo Dosil Rosende
– Pablo Cabanelas Eiras
-Javier Mon Fernández
-Enrique Hernández Moldes (Xefe de negociado da Área xurídica do Concello de Pontevedra)
-José Riveiro Núñez
-José Rioseco Díaz
-Marta Barbeito Domínguez
-Amando Guerrero Gil
– Patricio Cruz Farias Forneiro

 

COMISIÓN DELEGADA 

Gonzalo Triunfo Delgado (Presidente)
AD Naútico de Narón
Artrogal Tri-498
Triatlón Arteixo
Triatlón Santiago
Triatlón Rias Baixas
Triatlón Ferrol
Patricio Farías Forneiro
Luis Piña Refojos
Mónica Flores Ferreiro

 

ASEMBLEA XERAL 

PRESIDENTE:

GONZALO MARIO TRIUNFO DELGADO

   

ESTAMENTO DE CLUBS:

A.D. FEFEME TRIATLON DO MIÑO
A.D. NAUTICO DE NARON
A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO
ARCADE INFORHOUSE SANTIAGO
ARTROGAL-TRI 498
CIDADE DE LUGO FLUVIAL
CLUB DEPORTIVO PINARIUM
CLUB OLIMPICO DE VEDRA
CLUB TRIATLON CORUÑA
CLUB TRIATLON MAR DE VIGO
KURAI
MONTE PENARUBIA RUNNING LUGO
NATACION PABELLON OURENSE
NOSPORTLIMIT
TRIATLON ARTEIXO
TRIATLON FERROL
TRIATLON RIAS BAIXAS
TRIATLON VILAGARCIA /ATENAS RUNNING
TRISADA
ZALAETA 100TOLOS

 

ESTAMENTO DE DEPORTISTAS:

SUSANA RODRIGUEZ GACIO
RAUL BLANCO PORTO
DAVID ARIAS DIAZ
PATRICIO CRUZ FARIAS FORNEIRO
FRANCISCO JAVIER IGLESIAS PRADO
RUBEN NEGREIRA MARTINEZ
IVAN RUBIO RUBIRA

 

ESTAMENTO DE TÉCNICOS:

ISMAEL GARCIA VAZQUEZ
LUIS ALBERTO PIÑA REFOJOS
FRANCISCO VILLANUEVA GONZALEZ

 

ESTAMENTO DE XUÍCES:

MARCOS PAULO ADE SCHNEIDER
MONICA FLORES FERREIRO

 

ESTAMENTO DE ORGANIZADORES:

LOGISTICA DEL DEPORTE LA CULTURA Y EL OCIO