ESTRUCTURA ORGANIZATIVA

Asemblea Xeral (PERÍODO 2018-2022)

MEMBROS DA ASEMBLEA XERAL DA FEDERACIÓN GALEGA DE TRÍATLON E PÉNTATLON MODERNO
Asemblea constituida o 01 de Decembro de 2018.

9

PRESIDENTE

  • Gonzalo Mario Triunfo Delgado
9

ESTAMENTO DE CLUBS

  • AD Fefeme Triatlón do Miño
  • AD Naútico de Narón
  • AD TrI-penta Terras de Lugo
  • Triatlón Santiago
  • Artrogal- Tri 498
  • Cidade de Lugo Fluvial
  • Club Olímpico de Vedra
  • Club Triatlón Coruña
  • Club Triatlón Mar de Vigo
  • Kurai
  • Club Deportivo Pinarium
  • Monte Penarubia Running Lugo
  • Natación Pabellón Ourense
  • Nosportlimit
  • Triatlón Arteixo
  • Triatlón Ferrol
  • Triatlón Rias Baixas
  • Triatlón Vilagarcía Atenas Running
  • Trisada
  • Zalaeta 100Tolos (Club Péntatlon Moderno)
9

ESTAMENTO DEPORTISTAS

  • Susana Rodríguez Gacio (DGAN)
  • Raúl Blanco Porto (Péntatlon Moderno)
  • David Arias Díaz
  • Patricio Cruz Farías Forneiro
  • Francisco Javier Iglesias Prado
  • Rubén Negreira Martínez
  • Iván Rubio Rubira
9

ESTAMENTO TÉCNICOS

  • Ismael García Vázquez
  • Luis Alberto Pina Refojos
  • Francisco Villanueva González (Péntatlon Moderno)
9

ESTAMENTO OFICIAIS/XUÍCES

  • Marcos Paulo Ade Schneider
  • Mónica Flores Ferreiro
9

ESTAMENTO ORGANIZADORES

  • Logística del Deporte la Cultura y el Ocio

Tódolos membros anteriores teñen voz e voto na Asemblea. O voto dos clubs recaerá no seu Presidente/a do club ou persoa en quen delegue segundo os seus estatutos.

Comisión delegada (PERÍODO 2018-2022)

MEMBROS DA COMISIÓN DELEGADA DA FEDERACIÓN GALEGA DE TRÍATLON E PÉNTATLON MODERNO (Período 2018-2022)

9

PRESIDENTE

  • Gonzalo Mario Triunfo Delgado
9

ESTAMENTO DE CLUBS

  • AD Naútico de Narón
  • Artrogal Tri-498
  • Triatlón Arteixo
  • Triatlón Santiago
  • Triatlón Rias
9

ESTAMENTO DEPORTISTAS

  • Patricio Cruz Farías Forneiro
9

ESTAMENTO TÉCNICOS

  • Luis Alberto Pina Refojos
9

ESTAMENTO OFICIAIS/XUÍCES

  • Mónica Flores Ferreiro

XUNTA DIRECTIVA

9

XUNTA DIRECTIVA

  • Presidente: Gonzalo Mario Triunfo Delgado
  • Vicepresidente: José Manuel Saborido Martínez
  • Secretaria Xeral: Mónica Flores Ferreiro
  • Tesoureira: Barbara Carbajales León
  • Adrián Vázquez Fernández
  • Santiago Escudero Pereira
  • Pablo Cabanelas Eiras
  • Enrique Hernández Moldes
  • Anais Rivas Torres
  • Alba Ledo Rodríguez
  • Marta Barbeito Domínguez
  • Amando Guerrero Gil
  • Patricio Cruz Farias Forneiro

DIRECTORIO DE CORREOS FEDERATIVOS

9

PRESIDENCIA

Gonzalo Triunfo Delegado
presidencia@fegatri.org

9

Secretaría Xeral

Mónica Flores Ferreiro
secretaria.xeral@fegatri.org

9

Vicepresidencia

José Manuel Saborido Martínez
asesoría.xuridica@fegatri.org

9

Delegado Provincial de A Coruña

Amando Guerrero
delegacioncoruna@fegatri.org

9

Delegado Provincial de Lugo

Patricio Farias
delegacionlugo@fegatri.org

9

Delegado Provincial de OurensE

Santiago Escudero Pereira
delegacionourense@fegatri.org

9

Delegado Provincial de Pontevedra

Enrique Hernández Moldes
delegacionpontevedra@fegatri.org

9

Responsable de Promoción de Menores

Adrián Vázquez Fernández
menores@fegatri.org

9

Responsable Comité Deportivo

Pablo Cabanelas Eiras
comitedeportivo@fegatri.org

9

Responsable área Triatlón e Muller

Marta Barbeito Domínguez
triatlonemuller@fegatri.org

9

Xunta Electoral FEGATRI

xuntaelectoral@fegatri.org